HAKKIMIZDA

Hakkımızda:

Şirketimiz 2008 Yılında İnşaat Sektöründe faaliyetlerine başlamış olup,ıslak hacim ağırlıklı projelerde,  ısı ve su buharı yoğun olan mekanların tavan kaplamalarında,yalıtım malzemesi olarak bilinen cam elyafı malzemesi ile plastik,taşıyıcı bir matriks reçinenin birleştirilmesiyle elde edilen üstün nitelikli kompozit malzemelerden yaptığı tavanlarla bu sektörde ilkleri gerçekleştirmiştir.

Yaptığımız  imalatlarda:  bilimsel yöntem ve teknolojileri, bunlara uygun araçların yardımıyla biraraya getirmekteyiz.

Şirketimiz,sahip olduğu teknik kadro ve bilgi birikimi ile proje ve taahhüt işleri gibi geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.Bu güne kadar yaptığımız  proje ve uygulamalarımızda yüksek kalite ön planda tutulmuş ve günümüz teknolojik gelişmelerini ve ürünlerini yaptığımız işlerlede birleştirmiştir.

KALİTE
Şirketimiz  benimsediği kalite politikası çerçevesinde, inşaat ve taahhüt işlerinde en ileri teknolojiyi takip eder. Düzenli ve kalifiye kadro ile çalışır ve müşteri memnuniyetini esas alarak en iyi hizmeti sunar. Hedef, daima ileriye bakarak ve sürekli gelişerek en iyiye ulaşmaktır.

VİZYONUMUZ
Her yıl bir önceki yıla göre verimliliğimizi daha da artırıp spa-wellness pazarından edindiğimiz yenilikleri,teknolojileri, bilgi ve deneyimleri,güçlü iş birlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımlarla birleştirerek: bu sektördeki ilk sıralamayı kendimize hedef bilmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz spa-wellness sektöründe müşterimize kaliteli,güvenli ve kullanışlı yaşam alanları sunarak,müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

STRATEJİMİZ

  • Yeni ürün ve üretim teknolojilerini uygulamak,
  • Çalışanların motivasyonunu yükselterek,
  • Kurum değerini artırmak,
  • Müşteri memnuniyetini sağlamaktır.